تأسف خوردن تولدت مبارک اصغر فرهادی تابستان

تأسف خوردن: تولدت مبارک اصغر فرهادی تابستان فرهنگ همکاری فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استعفا نداده‌ام که امتیاز بگیرم/ وزارت ورزش سرپرست معرفی کند ، رحیمی

رییس فدراسیون هندبال می‌گوید که از وزیر و معاون ورزش حرفه‌یی و قهرمانی وزیر ورزش می‌خواهم هر چه سریعتر سرپرست فدراسیون را معرفی کند. 

استعفا نداده‌ام که امتیاز بگیرم/ وزارت ورزش سرپرست معرفی کند ، رحیمی

رحیمی: استعفا نداده ام که امتیاز بگیرم/ وزارت ورزش سرپرست معرفی کند

عبارات مهم : معرفی

رییس فدراسیون هندبال می گوید که از وزیر و معاون ورزش حرفه یی و قهرمانی وزیر ورزش می خواهم هر چه سریعتر سرپرست فدراسیون را معرفی کند.

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی، رییس فدراسیون هندبال با اشاره به عملکرد خوب فدراسیون در شش ماه اول سال گفت: در این مدت کلیه امور فدراسیون با دقت و کیفیت اوج در حال پیگیری است و هیچ کاری تعطیل نشده هست. افتخارات به دست آمده در این مدت گویای این عنوان هست. کسب سهمیه حضور در بازی های جهانی هندبال ساحلی، اعزام تیم ها به مسابقه های برون مرزی و برگزاری مسابقه های متعدد در این مدت کوتاه حاکی از فعالیت پرقدرت هیات ها و فدراسیون است.

استعفا نداده‌ام که امتیاز بگیرم/ وزارت ورزش سرپرست معرفی کند ، رحیمی

او افزود: در این مدت با تعامل خاص با فدراسیون آسیایی و جهانی توانستیم سایه تعلیق را از سر فدراسیون دور کنیم. بدهی به فدراسیون آسیایی را تقسیط کرده و تخفیف قابل توجهی گرفتیم و توانستیم تمام اقساط را به فدراسیون آسیایی پرداخت کنیم.

رحیمی در ادامه گفت: با وجود این که استعفاء داده ام ولی هیچ کاری در فدراسیون و هیات ها تعطیل نشد و هیات های ورزشی استان ها با تمام توان فعالیت های خود را برنامه ریزی و اجرا نکردند. برگزاری بیش از ۱۰۰ مسابقه و ۵۰ دوره آموزشی و بیش از ۱۰ اردوی آمادگی در این مدت کوتاه در کنار اعزام تیم بزرگسالان، نوجوانان و تیم باشگاهی به رویدادهای بین المللی بیانگر فعالیت منسجم فدراسیون هست.

رییس فدراسیون هندبال می‌گوید که از وزیر و معاون ورزش حرفه‌یی و قهرمانی وزیر ورزش می‌خواهم هر چه سریعتر سرپرست فدراسیون را معرفی کند. 

او افزود: از دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و داورزنی، معاون وزیر تقدیر می کنم و امیداوارم سرپرست فدراسیون را هرچه سریعتر معرفی کنند. من استعفاء نداده ام که امتیاز بگیرم، تصمیم نهایی خود را گرفته ام. حضور من و ادامه فعالیت من در فدراسیون به صلاح من و به صلاح هندبال و وزارت ورزش نیست و بهتر است هرچه سریعتر فردی را که مورد حمایت وزارت ورزش باشد و بتوانند از او پشتیبانی و حمایت کنند جهت فدراسیون معرفی کنند.

شایان ذکر است در این مدت فدراسیون بابت بدهی های چند میلیاردی که مربوط به سال های ۸۹ تا ۹۵ است حتی یک ریال کمک دریافت نکرده و این بدهی بخش کوچکی از پرسشها پیش روی فدراسیون است.

واژه های کلیدی: معرفی | فعالیت | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz