تأسف خوردن تولدت مبارک اصغر فرهادی تابستان

تأسف خوردن: تولدت مبارک اصغر فرهادی تابستان فرهنگ همکاری فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی قدس پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود / روحانی

رئیس جمهوری پیش از عزیمت به ترکیه جهت حضور در اجلاس فوق العاده سران شرکت همکاری اسلامی راجع به قدس شریف تصریح کرد: قدس در زمین مقدس همه مسلمانان و پایتخت دولت ف

قدس پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود / روحانی

روحانی: قدس پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود

عبارات مهم : ترکیه

رئیس جمهوری پیش از عزیمت به ترکیه جهت حضور در اجلاس فوق العاده سران شرکت همکاری اسلامی راجع به قدس شریف تصریح کرد: قدس در زمین مقدس همه مسلمانان و پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود و ما این نشانه مهم و مقدس را هیچگاه از یاد نخواهیم برد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی مدیر جمهوری بعد از ظهر امروز (سه شنبه 21 آذر 96)پیش از عزیمت به ترکیه جهت حضور در اجلاس فوق العاده سران شرکت همکاری اسلامی با عنوان قدس شریف در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این سفر به دعوت مدیر جمهوری ترکیه به عنوان مدیر شرکت همکاری های اسلامی انجام می شود، خاطر نشان کرد: اتفاق ای که امروز با آن مواجهیم بسیار حائز اهمیت هست. چراکه قدس و بیت المقدس سرزمینی مقدس جهت مسلمانان و همچنین یهودیان و مسیحیان است و در این سرزمین آنچه که غریب و غریبه است،صهیونیست ها هستند.

وی با تاکید بر اینکه مسلمانان، مسیحیان و یهودیان قرنها در کنار یکدیگر در فلسطین زندگی کرده اند، به تصمیم اخیر مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس اشاره و خاطر نشان کرد: تصمیم نادرست و غیرقانونی مدیر جمهوری آمریکا جهت اعلام اینکه سفارت این کشور به بیت المقدس انتقال یافته شود، جهت مسلمانان بسیار گستاخانه بود. به این علت که سرزمین قدس به یک ملت یا منطقه جغرافیایی تعلق ندارد.

قدس پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود / روحانی

واژه های کلیدی: ترکیه | اسلامی | همکاری | مسلمانان | حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz